W dniu 17 października br.  przedstawiciele wszystkich  klas mundurowych w naszej szkole, wzięli udział w biegu na orientację, organizowanym prze 5. Lubuski Pułk Artylerii na terenie jednostki w Sulechowie , w ramach obchodów święta pułku.

Nasi uczniowie zaprezentowali się znakomicie zajmując czołowe miejsca w rywalizacji indywidualnej i drużynowej. W zawodach startowało czternaście drużyn z pięciu szkół.

I miejsce zajęła drużyna w składzie: Joanna Miller (3 TL), Konrad Błaszak (2 TL) i Kacper Ławecki (2 TL)
II miejsce zajęła drużyna w składzie: Zuzanna Szulc (2 TL), Piotr Demski (2 TL) i Jakub Hładczuk (2 TL).

Debiutująca w zawodach klasa I TL zajęła:

V miejsce drużyna w składzie: Marcelina Czarnota, Dominik Czarnota i Remigiusz Kostrzewa i
IX miejsce drużyna w składzie: Emilia Klecha, Marcin Ciesielski i Mateusz Malicki.

Indywidualnie

I miejsce zajął – Kacper Ławecki
II miejsce zajęła – Joanna Miller
IV miejsce – Marcin Ciesielski
V miejsce – Piotr Demski

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów!
Małgorzata Rosler