Technik architektury krajobrazu

po gimnazjum - szkoła czteroletnia

Uczniowie od drugiej klasy w zakresie rozszerzonym realizują: język obcy i matematykę lub biologię

Kończąc technikum w zawodzie technik architektury krajobrazu uzyskujesz:

1. Kwalifikacje:

• Projektowanie, urządzanie i pielęgnacja roślinnych obiektów architektury krajobrazu (RL.21)
  • Organizacja prac związanych z budową oraz konserwacją obiektów małej architektury krajobrazu (RL.22)

2. Możliwość uzyskania prawa jazdy kategorii B

Przedmioty uwzględniane w procesie rekrutacji: język polski, matematyka, jezyk angielski, geografia

Technik architektury krajobrazu

po szkole podstawowej - szkoła pięcioletnia

Uczniowie od pierwszej klasy w zakresie rozszerzonym realizują: język obcy i matematykę lub biologię

Kończąc technikum w zawodzie technik architektury krajobrazu uzyskujesz:

1. Kwalifikacje:

2. Możliwość uzyskania prawa jazdy kategorii B