W dniu 9 marca br. "z przymróżeniem oka" obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet.

Klasy 1 TL i 1 TŻ pod opieką wychowawcy - p. S. Basińskiego, zorganizowały konkurs "Jak dobrze znamy kobiety". Wzięli w nim udział męscy przedstawiciele 12-u klas, obecnych tego dnia w szkole. Panowie musieli zmierzyć się z następującymi konkurencjami:

1. rozpoznać na zdjęciu kobiety - mniej lub bardziej znane
  2. wykazać się znajomością przeróżnych, niezbędnych rzeczy znajdujących się w damskich torebkach
  3. przekonująco i kreatywnie przeprosić za określone przewinienie Panie nauczycielki
  4. oryginalnie zatańczyć z partnerką lub partnerem wylosowany utwór
  5. wziąć udział w pokazie mody damskiej

Kolejny raz nasi uczniowie udowodnili, że potrafią się bawić i mają do siebie dystans!

Oto klasyfikacja końcowa

1 miejsce - klasa 1 TŻP

2 miejsce - klasy 3 BSA i 3 LO

3 miejsce - klasy 3 BSB, 3 TL i 4 TL

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję poczucia humoru i odwagi, a organizatorom dziękuję za udaną zabawę.

Tak trzymać!!!

Małgorzata Rosler